Plánujete velkolepou oslavnou či podpůrnou akci a očekáváte účast dětí?

Chcete, aby se děti dobře bavily?

Plánujete velkolepou oslavnou či podpůrnou akci a očekáváte účast dětí?

Chcete, aby se děti dobře bavily? Firma Velká dobrodružství pro děti vás a vašich přátel, zaměstnanců, podpůrců či účastníků Vámi pořádané akce připraví nezapomenutelný pohádkový zážitek – cestu za pokladem v pohádkovém lese!

A nemusíte se bát, nepůjde o pár lístečků s nudnými úkoly, po jejichž splnění vám otrávený vodník s nepřiléhající parukou dá lízátko – firma Velká dobrodružství si na přípravě skutečně zábavného programu pro děti dává doopravdy záležet. Nachystáme pro Vás pohádkový les plný dobrodružství a překvapení. Na cestě pohádkovým lesem můžete očekávat princenzy, ježibaby, čerty, vodníky a další pohádkové bytosti, předváděné herci v nádherných kostýmech. Herci s dětmi navíc interagují, a tak podle popisu své role a chování dětí mohou povzbudit, pochválit nebo i třeba postrašit. Navíc jsme pro cestu za pokladem pohádkovým lesem schopni zajistit i další rekvizity, které ještě více oživí celou akci a zaujmou dětské návštěvníky, kteří je mohou dostat třeba jako odměnu za splnění úkolu (například zlaťáky).

Cestu za pokladem pohádkovým lesem pro vás nachystáme po domluvě na kterémkoliv místě České republiky. Stačí nám zavolat nebo nás jinak kontaktovat a domluvit podrobnosti akce, především co od nás očekáváte a co my k zajištění spokojenosti vás i vašich dětských návštěvníků potřebujeme. Příběhů pohádkového lesa a s nimi spojených dobrodružství máme předpřipravených hned několik variant, po domluvě vybereme nejvhodnější možnost. Náročnost organizování a s tím spojených záležitostí se samozřejmě odvíjí i od počtu dětských návštěvníků, proto je dobré, abyste nám mohli předem sdělit alespoň přibližný odhad, kolik dětí cestu za pokladem v pohádkovém lese podnikne. Počet dětí není nijak omezen, ale z organizačních důvodů je vhodný alespoň přibližný odhad.